Databáze benefitů pro resort Ministerstva obrany

Benefity pro vojáky AČR

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f
Přihlásit


RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT
Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt a přispěli svým benefitem.

10 %
SLEVA

Sleva na vstupné ve výši 10 % pro vojáky AČR, vojenské policisty, aktivní zálohy a pracovníky MO

kraje

Benefit lze uplatnit do:
31. 12. 2021

Zoologická zahrada v Táboře je největší zoologickou zahradou v jižních Čechách. V současné době si v zoo můžete prohlédnout přes 310 zvířat téměř 70 živočišných druhů. Naleznete zde unikátní druhy, jako je například tygr ussurijský, vlk arktický či fosa madagaskarská. Posláním ZOO Tábor je chránit a rozmnožovat ohrožené druhy zvířat, které jsou často na pokraji vyhubení. ZOO Tábor se podílí na návratu zubra evropského zpět do přírody.

ZOO Tábor je ideálním místem pro rodiny s dětmi. V areálu je k dispozici bezplatné parkování. Návštěvníci nejvíce oceňují velmi blízký kontakt se zvířaty, kontaktní zoo a restauraci se skvělou kuchyní.

Zoo nabízí také skvělé zážitkové programy. Díky nim se můžete stát třeba na jeden ošetřovatelem nebo v zoo rovnou strávit noc a probouzet se za zvuku exotických zvířat.

Slevu ve výši 10 % je možné uplatnit na nákup:

• jedné vstupenky pro vojáka AČR / vojenského policistu / příslušníka aktivní zálohy / zaměstnance ministerstva o­brany

• nebo na nákup jedné rodinné vstupenky (až 2 dospělí a 2 děti do 15 let).

Slevu je možné uplatnit pouze na pokladně zoo, lze ji využít jen na základní vstupné pro dospělou osobu nebo pro rodinu, nelze ji kombinovat s jinými slevami a pro její získání je nutné předložení příslušného průkazu (v případě zaměstnance MO předložení pracovní smlouvy).

Kontaktní údaje

  Adresa: Větrovy 10, 390 02 Tábor
  Kontaktní osoba: RNDr. Evžen Korec, CSc.
  E-mail: director@zootabor.eu
  Web: www.zootabor.eu/


Provozovatel Benefity pro válečné veterány : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Podmínky

Magnitogorská 1494/12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad válečných veteránů dle zákona č. 170/2002 Sb., o válečných veteránech. Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.