Databáze benefitů pro resort Ministerstva obrany

Benefity pro vojáky AČR

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f
Přihlásit


RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT ZAREGISTRUJTE SE
ZÍSKÁTE DALŠÍ VÝHODY
Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt
a přispěli svým benefitem.

15 %
SLEVA

Sleva na německá tepelná čerpadla alpha innotec.

kraje

Benefit lze uplatnit do:
31. 12. 2024

Pro zobrazení dalších podmínek či slevových kódů pro čerpání benefitu se přihlaste.

Inovativní německá tepelná čerpadla s dlouholetou tradicí za zvýhodněnou cenu.


Tepelné čerpadlo je nejen účinným a ekologickým systémem vytápění, ale také vysoce úspornou alternativou oproti jiným zdrojům energie. Ušetřit s ním můžete až 75 % ročních nákladů na vytápění, ohřev teplé užitkové vody a chlazení domu. To vše navíc bez starostí, provoz tepelného čerpadla totiž nevyžaduje vaši asistenci.

Alpha innotec je německá značka tepelných čerpadel s tradicí od roku 1998. Díky špičkovým testovacím stanicím, moderním pracovištím, nepřetržitému vývoji a pečlivě proškoleným zaměstnancům tak garantuje zákazníkům výrobky té nejvyšší kvality. Aktuálně značka působí ve více než 25 evropských zemích a její produkty jsou číslem 1 na švýcarském trhu.

V následujícím videu můžete nahlédnout do samotného vývoje v německém Kasendorfu. https://www.youtube.com/watch?…

Co všechno vám alpha innotec nabízí?

Široké portfolio produktů

V rozsáhlém portfoliu naleznete tepelná čerpadla systému vzduch-voda (pro vnitřní a venkovní instalaci) i země-voda do novostaveb, rekonstrukcí i velkých objektů. Jedná se o jedny z nejúčinnějších a nejtišších tepelných čerpadel na trhu. Více informací o jednotlivých produktech naleznete v našem katalogu. https://www.alpha-innotec.cz/…ch-cerpadel/

Dlouholeté zkušenosti

Už přes 24 let pracuje alpha innotec na stálém zdokonalování tepelných čerpadel, kterým v žilách koluje propanové chladivo R290. Ve srovnání s ostatními používanými druhy chladiva se jedná o nejekologičtější variantu vůbec. První takové čerpadlo opustilo fabriku alpha innotec již v roce 1999, a od té doby prošlo velkým vývojem.

Nadstandartní zákaznický servis

Oproti konkurenci je záruční i pozáruční servis čistě v režii společnosti ait-česko, která značku zastupuje na českém trhu. Ta ve svých řadách drží speciálně proškolené servisní techniky, kteří mají na starosti kontrolu instalace při předání zákazníkovi a následnou péči o zařízení.

Pokud si s výběrem tepelného čerpadla nevíte rady, obraťte se na našeho interaktivního průvodce. https://www.alpha-innotec.cz/…ho-cerpadla/

Díky dlouholetým zkušenostem vám pomůžeme najít ideální řešení přímo pro váš dům.


Veškerý sortiment kompletních tepelných čerpadel alpha innotec včetně potřebného příslušenství můžete zakoupit se slevou 15 %.

Sleva se nevztahuje na instalační materiál, montážní práce a servisní práce.


Sleva bude poskytnuta na základě zaslání poptávky skrze jakýkoliv poptávkový formulář na webu www.alpha-innotec.cz. Podmínkou je vyplnit k informaci o instalaci vstupní heslo.

Sleva bude poskytnuta v nabídce od instalačního partnera alpha innotec, předložené po předchozí schůzce a konzultaci s obchodním zástupcem alpha innotec. Pro poskytnutí slevy je nutné dodržet spolupráci s určeným instalačním partnerem alpha innotec.


Pokud jste registrován v členské sekci webu Benefity a následně přihlášen, vidíte vstupní heslo přímo.
Pokud v členské sekci webu Benefity ještě registrován nejste, je nutné se zaregistrovat.


Registraci může provést pouze oprávněná osoba:

  • voják z povolání
  • voják v aktivní záloze
  • válečný veterán
  • občanský zaměstnanec rezortu MO – státní zaměstnanec

Kontaktní údaje

  Telefon: 800 888 101
  E-mail: info@alpha-innotec.cz
  Web: www.alpha-innotec.cz/


Provozovatel Benefity pro vojáky AČR : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Podmínky

Magnitogorská 1494/12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad vojáků Armády ČR a příslušníků aktivních záloh.
Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.