Databáze benefitů pro resort Ministerstva obrany

Benefity pro vojáky AČR

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f
Přihlásit


RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT ZAREGISTRUJTE SE
ZÍSKÁTE DALŠÍ VÝHODY
Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt
a přispěli svým benefitem.

5 % a 20 %
SLEVA

Sleva 20 % na seznamovací let nebo 5 % na základní pilotní výcvik.

kraje

Platnost není časově omezena

BUDU PILOTEM!

Jsme letecká škola, jejíž základ tvoří zkušení vojenští letci v záloze, kteří v AČR zastávali pozice instruktorů na proudových letounech a bojových vrtulnících. Naši instruktoři mají mimojiné i letecké zkušenosti z působení v zahraničních misích. Bezpečnost leteckého výcviku je u nás na prvním místě. Proto máme zavedený systém, který je osvědčený ve vojenském leteckém výcviku.

Více info zde: https://www.okafs.cz/…e-republiky/

Nabízíme:

  • seznamovací lety jak pro zájemce o létání, tak i pro širokou veřejnost
  • pilotní výcvik – učíme létat všechny, kdo mají zájem udělat si pilotní licenci na sportovní letadla – sportovní létající zařízení.
  • 20% slevu na seznamovací lety jak pro zájemce o pilotní výcvik, tak i pro všechny, kteří chtějí zkusit řídit letadlo nebo se jen tak proletět.
  • 5% slevu na základní pilotní výcvik na sportovních letadlech v případě, že se přihlásí dva a více zájemci. Sleva je pro každého zájemce.

Ceny seznamovacích letů závisí na délce letu a jsou na našem webu https://www.okafs.cz/…movaci-lety/. Ceny výcviku se odvíjí od typu letadla, na kterém by se výcvik dělal, informaci sdělíme osobně zájemcům.

Lety i výcvik je možno hradit z FKSP. Létáme v Hradci Králové, Skutči, Přerově a v Beskydech (ve Frýdlantu nad Ostravicí a Kunčicích pod Ondřejníkem).

Podrobnosti o naší škole najdete na https://www.okafs.cz/letecka-skola/

Naší činností propagujeme létání a hledáme nové piloty. Nabízíme pilotní výcvik i jako zajímavé pojítko generací. Vezměte svého syna, vnuka, mějte společné zážitky a poznávejte společně svět z jiné perspektivy.

Benefit je určen pro:

  • vojáky z povolání
  • vojáky v aktivní záloze
  • válečné veterány
  • zaměstnance MO

Pro získání slevy je nutné předložit průkaz válečného veterána, služební průkaz či jiný doklad potvrzující pracovní vztah k MO (čestné prohlášení).

Najdete nás na www.budupilotem.cz, na Facebooku @oka.flight.team.

Kontaktní údaje

  Kontaktní osoba: Ing. Leoš Liška
  Telefon: +420 724 006 950
  E-mail: leos.liska@okafs.cz
  Web: www.okafs.cz


Provozovatel Benefity pro vojáky AČR : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Podmínky

Magnitogorská 1494/12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad vojáků Armády ČR a příslušníků aktivních záloh.
Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.