Databáze benefitů pro resort Ministerstva obrany

Benefity pro vojáky AČR

 +420 973 201 657  benefity@vlrz.cz f
Přihlásit


RÁD BYCH NABÍDL NOVÝ BENEFIT ZAREGISTRUJTE SE
ZÍSKÁTE DALŠÍ VÝHODY
Děkujeme všem, kteří podpořili tento projekt
a přispěli svým benefitem.

obrazek
 
30 %
SLEVA
Sleva na elektroniku a příslušenství Niceboy. kraje
Pecková elektronika za super ceny. Odolné repráčky na grilovačku, stylová sluchátka, chytré hodinky, robotické vysavače.
K Platnost není časově omezena. více

Benefity podle krajů

106 97 99 104 98 104 105 97 99 107 104 101 96 103
23
únor
Uvolněte stres, napětí, bolest svalů nebo zad při masážích GOLDEN HANDS. Relax a účinná pomoc od bolesti.
20
únor
Obklopte se vůněmi dekoračních mýdel a vonných svíček z e-shopu spolku A.S. Ghost Czech Force. Nákupem přispíváte na charitativní programy zajišťované spolkem.
19
únor
Dopřejte svým domácím mazlíčkům veterinární přípravky ALAVIS™ s prověřenou kvalitou a vysokou účinností. Nyní navýšení slevy na rok 2024.
19
únor
Vyzkoušejte doplňky stravy Alavis – Maxima v prémiové kvalitě pro extrémní pracovní profese, sportovce i nesportovce. Zapomeňte na obtíže s klouby. Nyní navýšení slevy na rok 2024.
12
únor
Užijte si oslavy Svatého Valentýna s peckovou elektronikou Niceboy. Nyní speciální Valentýnská nabídka, platná až do konce února.
9
únor
Uspořádejte své finance se společností Gasparteam. Finanční produkty z celého finančního trhu ČR. Využitím služeb společnosti Gasparteam přispíváte na Vojenský fond solidarity.
9
únor
Pořiďte si dům nebo byt se společností Reality Gteam. Nákup nebo prodej nemovitosti snadno a rychle. Využitím služeb společnosti Reality Gteam přispíváte na Vojenský fond solidarity.
8
únor
Vybavte své miminko v e-shopu nebo prodejnách Malvík. Potřeby pro těhotné a miminka, ale i pro psy a kočky.
7
únor
Ozdobte sebe nebo své blízké šperky z e-shopu Nejlepší zlaté šperky. Prsteny, náušnice, náramky, přívěsky, náhrdelníky. Šperky ze zlata, stříbra, platiny a drahých kamenů.
1
únor
Kryjte se balistickým a taktickým vybavením ARGUN. Neprůstřelné přilby a vesty, zdravotnické batohy, sumky.
31
leden
Pozorujte přírodu se sportovní optikou Meopta. Špičkové dalekohledy, spektivy, puškohledy a kolimátory.
30
leden
Pořiďte si tetování v profesionálním tetovacím studiu UBRY TATTOO ARTWORK. Individuální přístup a precizní řemeslné zpracování.
29
leden
Udržujte svůj pohybový aparát na maximální výkonnosti. Fyzioterapie MATON. Komplexní terapie, regenerace, rekonvalescence.
24
leden
Nechte si změřit zrak a připravit dioptrická skla a obruby v oční optice V-optik. Biometrické měření zraku a výroba individualizovaných biometrických čoček.
23
leden
Nakupujte jako VIP na e-shopu ONLINESHOP.cz v rámci programu PREMIUM+. Domácí spotřebiče, elektronika, potřeby na zahradu, dětské hračky a mnoho dalšího.
22
leden
Sportujte v oblečení značky Iron-ic, která obnovila spolupráci s Benefity. Technologicky špičkové bezešvé funkční spodní prádlo pro TOP sportovce i hobíky.
18
leden
Zdokonalujte se a získávejte nové poznatky ve svém profesním životě. European School of Business & Management rozšiřuje specializace nabízených studijních programů.
17
leden
Rekreujte se v domku U Erwina v Rychlebských horách. Ekologický domek s duší. Ideální pro milovníky klidu.
15
leden
Spravujte své finance s 4fin. Nezávislé posouzení nastavení finančních produktů. Slevy na produkty finančních institucí.
12
leden
Napněte plachty a plujte až za obzor s pro-jachting.cz. Kapitánské kurzy námořního jachtingu. Pronájmy lodí. Plavby v Chorvatsku, Řecku, Itálii a Španělsku. Relax s rodinou či přáteli.
21
prosinec
Poraďte se s advokátem a vyřešte své právní problémy. KGS Legal - advokátní kancelář. Právo obchodní, občanské a trestní.
20
prosinec
Absolvujte terapie v relaxačním a regeneračním centru Relax U Pandy. Relaxace a regenerace těla i ducha po náročném pracovním dni či sportovním výkonu.

NovinkyProvozovatel Benefity pro vojáky AČR : Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Podmínky

Magnitogorská 1494/12, Praha 10 Vršovice, 101 00 | IČ:00000582 DIČ:CZ00000582 | organizace je zapsána u živnostenského Úřadu městské části Praha 10 Služba není provozována v rámci podnikatelské činnosti. Je určena výhradně pro oprávněné osoby z řad vojáků Armády ČR a příslušníků aktivních záloh.
Zveřejnění benefitu a jeho čerpání nepodléhá žádným poplatkům či provizím ve vztahu k provozovateli.